31. 12. 2015 | Klub

Přichází Petr Přeučil a Richard Kristl, Ondráček se vrací do Slavie

V poslední prosincový den došlo k dalším změnám ve složení litoměřického "A" týmu. Martin Ondráček se vrací do svého mateřského klubu HC Slavia Praha, z Mostu naopak přichází zkušený útočník Petr Přeučil a z Plzně dvacetiletý Richard Kristl.

Vedení HC Slavia Praha využilo bod ve smlouvě o hostování, který umožňoval do 31. 12. ukončit hostování. I když bylo vedení HC ubezpečováno, že se tak nestane, situace se nakonec otočila a přes veškerou snahu se nepodařilo setrvání důrazného útočníka zachránit.

Po zmapování situace na hráčském trhu bylo dohodnuto hostování útočníka Petra Přeučila (ročník 1983), který za Stadion již nastupoval v sezóně 2010/2011 a naposledy působil v Mostě.

Dalším nováčkem v litoměřické sestavě je Richard Kristl z Plzně, který přichází prozatím na měsíční střídavý start. Ten doposud nastupoval hlavně v druholigových Klatovech, kde si ve 24 utkáních připsal úctyhodných 52 bodů za 24 branek a 28 asistencí a s náskokem vévodí statistikám celé druholigové soutěže.

Vedení věří, že příchod těchto hráčů pomůže ke splnění předsezónního cíle, tedy přímému postupu do play-off.

Po zranění Dominika Málka při utkání v Prostějově (klíční kost) se v posledním utkání rozšířila marodka Stadionu o dalšího hráče - Milan Valášek utrpěl zlomeninu horní končetiny a v sestavě ho tak v nejbližší době nenajdeme.