Pražané dalším soupeřem Litoměřic

Zveřejněno 08.11.2008 | Michal Sabó

Po dlouho očekávaném procitnutí z dlouhé série porážek vítězstvím v Roudnici čeká mužstvo Litoměřic souboj s týmem Kobra Praha. Výhra by Litoměřické hráče posunula vstříc klidnějším druholigovým vodám. Do sestavy se zařadila již i nová posila z Ústí nad Labem Jan Kloz, který byl také jedním ze strůjců vítězství v nedávném derby. Jak si Litoměřičtí povedou v souboji se soupeřem z hlavního města a zda-li potvrdí svůj minulý výkon sledujte na zimním stadionu v Litoměřicích od 17,00.

Domácí mají před nadcházejícím duelem o něco lepší startovní pozici právě díky poslednímu vítězství. Do jejich kabiny vnesla dlouho očekávanou pohodu a klid. Tyto věci byly v minulém nepříliš vydařeném období poněkud vzácné. V Roudnici představili Litoměřičtí i dvě změny. První v hráčském kádru a druhou ve složení realizačního týmu. Útok mužstva nově podpořil již zmiňovaný Jan Kloz a po boku trenérského dua Tvrzník – Svoboda starší se představil Pavel Zuziak, který je také trenérem žáků sedmé třídy. V očekávaném duelu s Pražany by měla být opět velkou zbraní Litoměřic poctivá a svědomitá práce v obraně a dravost v útoku.

Soupeř je sice ve stejných patrech ligové tabulky, avšak na výhru čekají již dlouho a ani výkony nenapovídají přílišnému zlepšení. Při poslední prohře s Benešovem dokonce inkasovali hned sedmkrát. Mužstvo trenéra Šeby je taktéž tvořeno téměř z poloviny mladými hráči, kteří se stále rozehrávají v dospělém hokeji a se spoluhráči se na ledě teprve hledají. Kobra Praha se pohybuje na hranici sestupu podobně jako v minulém roce. Otázkou tedy zůstává, kdy začne opět sbírat nějaké body. Do Litoměřic ale jistě přijedou Pražané s velkým odhodláním a chutí současnou situaci vylepšit alespoň předvedeným výkonem.

Pro fanoušky Litoměřic je připravena možnost získat vstupenku na utkání zdarma. Nesmí ale zapomenout přinést lístek, který si koupili při utkání v Roudnici. Přijďte tedy podpořit své oblíbence v dalším důležitém utkání v neděli 9.11. na zimní stadion v Litoměřicích. Začátek zápasu je v 17,00.