3. 1. 2009 | Alexandr Stys

Poprvé v novém roce

Vánoční prázdniny se pomalu chýlí ke konci a litoměřičtí hokejisté znovu vyrážejí do bojů o vrchol druholigové tabulky. Soupeřem, který poprvé prověří hráče Stadionu, bude tým z blízkého Mělníka. Vzdálenost obou měst je malá, v soutěži oba týmy dělí od sebe devět příček, a tak zápas bude velice napínavý a přinese divákům obrovskou podívanou. Duel je na programu v sobotu 3. 1. 2009 od 18:00 na Zimním stadionu v Mělníku. Fanoušci ho mohou sledovat přímo na stadionu nebo prostřednictvím on-line přenosu (pouze změny stavu).

Litoměřičtí hokejisté se rozloučili s rokem 2008 vysokou porážkou 9:4 v Kolíně a zůstali tak na 15. místě. Stadion do zápasu v Kolíně vstoupil nezdárně a soupeř jeho chyby rychle trestal formou gólů. Výsledkem byla nejvyšší porážka v sezoně. Litoměřičtí hokejisté se však na minulost neohlíží a postupovat vpřed vítězným krokem. Prvním krůčkem může být ukořistění plného počtu právě z Mělníka.

Mělník po zdárném vstupu do sezony, kdy se vyskytoval na prvních místech tabulky a neznal konkurenta, se momentálně trápí nevyrovnanými výkony. Tým plný mladých hráčů dokáže vybojovat body se soupeři zvučných jmen, ale také body darovat týmům z nižších příček.