16. 10. 2012 | Tisková zpráva

Pohyb na trase Litoměřice - Ml. Boleslav: přichází Václav Drábek, odchází Milan Toman

Obránce Milana Tomana již v litoměřickém dresu nejspíše neuvidíme. Práva na něj odkoupila od Kladna Mladá Boleslav. Do Litoměřic ale za něj přichází kvalitní náhrada - hostovat zde bude Václav Drábek. Oba hráči nastoupí za nové kluby již ve středečním 13. kole. Pikantní tak pro ně bude i sobotní utkání, kdy do Litoměřic přijede právě Mladá Boleslav.

Brzy 36 letý obránce Václav Drábek nastoupil v loňské sezóně celkem k 34 zápasům v dresu Stadionu. Střídal tak působení v tehdy ještě extraligové Mladé Boleslavi s Litoměřicemi. V těchto zápasech si na své konto připsal 18 bodů za 4 branky a 14 asistencí. Letos naskočil zatím do 7 utkání bez bodového zisku.

Hostovat v Litoměřicích bude do 30. 4. 2013