Permanentkáři, pozor! Vyzkoušejte si další kvíz o zajímavé ceny

Zveřejněno 19.11.2020 | Martina Kramerová
V průběhu letní přestávky při prodeji permanentních vstupenek na aktuální sezonu Stadion avizoval, že fanoušci, kteří si permanentky zakoupí, budou během soutěžního ročníku moci čerpat různé výhody za svou věrnost. Klub proto pro permanentkáře připravil různé bonusy, prvním z nich je vědomostní kvíz. Vítěz získá dárkový poukaz, který věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál, za což moc děkujeme. A dva vítězové už se z něj radují. Teď můžete kvíz vyzkoušet už potřetí. Tak si nezapomeňte zasoutěžit.

Pořídili jste si permanentní vstupenku a chcete si během nucené přestávky oživit hokejové znalosti? Pak tu máme soutěž přímo pro vás. A to vědomostní kvíz číslo 2.

Výhru získá vylosovaný permanentkář, který správně odpoví na všechny zadané otázky. A co lze vyhrát? Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, jejž do soutěže věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál.

, za což moc děkujeme. Poukaz je platný přesně rok ode dne, kdy ho výherci předáme.

Jaké jsou podmínky soutěže?

1. Být majitelem permanentní vstupenky.

2. Vyplnit hokejový kvíz na našem webu a mít co nejvíc správných odpovědí.

3. Vyplnit do kvízu číslo permanentní vstupenky a příjmení, na které byla pořízena.

4. Cenu získává fanoušek, který bude mít v kvízu nejvíc správných odpovědí.

5. Pokud se sejde více fanoušků, kteří budou mít stejný počet správných odpovědí, určí vítěze los.

Tak neváhejte a určitě si zasoutěžte. Soutěž končí v pondělí 23. listopadu o půlnoci, v úterý vyhlásíme již třetího vítěze.

3. kvíz pro permanentkáře - Jak dobře znáte soupeře Stadionu?

Který z těchto týmů nepatří mezi nováčky Chance ligy v letošní sezoně 2020/2021?
Kolín
Šumperk
Sokolov
Vrchlabí
Do kterého tým přestoupil po dvou letech v Litoměřicích útočník Markus Korkiakoski?
Havířov
Frýdek-Místek
Vsetín
Poruba
S jakým číslem hraje na Kladně věhlasný útočník Tomáš Plekanec?
Jak se jmenuje legendární stadion, na kterém hraje své domácí zápasy Vsetín?
Zimní stadion Na Lapači
Zimní stadion Ivana Hlinky
Zimní stadion Luďka Čajky
Zimní stadion Eden
Jaký z týmů Chance ligy má ve svém znaku zvířecí motiv kozla?
Frýdek-Místek
Vrchlabí
Kolín
Šumperk
Kolik extraligových titulů získala v novodobé historii pražská Slavia, která už několik let hraje první ligu?
Jak se jmenuje současný hlavní trenér Benátek nad Jizerou?
Viktor Ujčík
Jan Srdínko
Martin Štrba
Valdemar Jiruš
Který hráč jihlavské Dukly v současné době nosí na dresu kapitánské céčko?
Josef Skořepa
Tomáš Čachotský
Tomáš Jiránek
Matěj Pekr
Jaké jsou oficiální barvy velkého severočeského rivala Stadionu z Ústí nad Labem?
žlutá, modrá a červená
žlutá, černá a zelená
žlutá, modrá a bílá
žlutá, bílá a zelená
V jakém roce byl založen prostějovský hokejový klub, který dnes pod názvem LHK Jestřábi Prostějov hraje Chance ligu a je jedním ze soupeřů Litoměřic?
1913
1941