21. 10. 2008 | Alexandr Stys

Opět na domácím ledě

Mužstvo Litoměřic přivítá na domácím ledě šestý tým druhé ligy ze vzdáleného Jindřichova Hradce. Soupeř letos podává vyrovnané výkony jak venku, tak i na domácím ledě. Domácí tým bude mít se soupeřem hodně práce, ale doufejme v opět velkou podporu fanoušků na tribunách, kteří poženou svůj tým za vítězstvím. Litoměřičtí se budou snažit konečně prolomit sérii smolných porážek a nadělit fanouškům vítězství na domácím ledě a sobě 3 body do tabulky. Ovšem soupeř si také děla zálusk na zisk bodů a určitě se bude snažit domácím zápas co nejvíce znepříjemnit.

Jindřichův Hradec se může spolehnout na trojici mladých finských útočníku z juniorského výběru Kärpätu Oulu na které si budou muset obránci Stadionu dávat pozor. Důvěru v brance nejspíš opět získá Kubeš, který při posledním zápase vychytal čisté konto proti Benešovu.

Litoměřický tým bude opět bojovat na domácím ledě proti týmu z předních míst tabulky. Domácí mužstvo, které letos doplácí na špatné vstupy do zápasů, se bude snažit urvat vítězství před domácím publikem, které by mělo být opět početné. Nechť štěstí přeje dobrou trefu litoměřickým střelcům a dobré zákroky brankáři Volkemu.

Duel mezi Litoměřicemi a Jindřichovým Hradcem je na programu 22.10. od 18:00.