5. 7. 2010 | Michaela Luňáčková

Odvetné fotbalové utkání

V pátek 2. července se odehrálo odvetné utkání ve fotbale. Proti sobě opět nastoupula družstva "mladých" a "starších". Za "starší" nastoupil například trenér Jindřich Setikovský, manažer Pavel Zuziak nebo Martin Škoula. Jestli "mladší" sebrali sílu a vrátili "starším" porážku z prvního zápasu, se dozvíte v článku, kde najdete i odkaz na fotografie.

Za opravdu parného pátečního dopoledne se odhrála odveta, která nenabídla zvrat ve prospěch "mladých", ale naopak potrvdila nadvládu "starších", kteří nadělili svým soupeřům "desítku".

Utkání se hrálo na 2x 45 minut.

"Mladí": v brance Martin Novák, v poli Martin Šnajdr, Petr Procházka, Kurt Kauschitz, Vítězslav Nedrda, Ondřej Martinka, Jan Wegert, Martin Šrámek, Tomáš Přeučil, David Mizera, Tomáš Bříza

"Starší a zkušenější": v brance Jakub Evan, v poli Pavel Zuziak, Jindřich Setikovský, Daniel Sadil, Martin Volke, Vladimír Kolbaba, Jakub Evan, Petr Přeučil, Jan Kaltenböck, Ladislav Slížek, Tomáš Hillmich, Viktor Musílek, Martin Škoula

Rozhodčí: Dan Tvrzník

Výsledek: 2:10

Střelci: Kauschitz, T. Přeučil - 3x Sadil, 2x Zuziak Pavel, Volke, Slížek, Hillmich, P. Přeučil, Škoula

Fotogalerie ze zápasu je zde.