16. 12. 2020 | Martina Kramerová

Obránce Mlčák ve Stadionu končí! Bude nastupovat za Přerov

Obránce Jan Mlčák se v Litoměřicích loučí. Poté, co neuspěl v boji o nominaci na světový šampionát juniorů v Kanadě, bude nastupovat za přerovské Zubry.

Ve Stadionu působil dvacetiletý zadák v rámci projektu Dukla a odehrál v kališnickém dresu v loňské a letošní sezoně celkem 38 zápasů, ve kterých nasbíral 7 kanadských bodů. Zkraje prosince neúspěšně bojoval o nominaci na MS juniorů v Kanadě.

„Honza Mlčák je ročník 2001 a v Litoměřicích byl letos stejně jako loni v rámci projektu Dukla. Příští rok už do projektu ročníkově nepatří. Protože se nedostal do výběru na MS juniorů a jeho účast v projektu končí, vyžádal si ho po dohodě jeho mateřský klub,“ řekl k odchodu mladého hokejisty sportovní manažer klubu Miroslav Přerost.

Mlčák se tak vrací do brněnské Komety. Ta ho však posílá na zkušenou znovu do první ligy, a to do Přerova, kde s hokejem v mládeži začínal. Honzovi děkujeme za jeho služby a přejeme hodně štěstí v další hokejové kariéře i mimohokejovém životě.