28. 11. 2010 | Michaela Luňáčková

Netradičně v pondělí proti Vrchlabí

Už v pondělí 29. listopadu od 18 hodin se odehraje další kolo prvoligových bojů. Do Kalich Areny zavítá tým HC Vrchlabí. Věřme, že tentokrát už se Litoměřickým podaří prolomit šňůru nepovedených utkání a znovu se vrátí do herní pohody. Výhodou jim může být domácí prostředí, přijďte si tedy netradičně v pondělí zafandit!

Vrchlabí se ve venkovních zápasech moc nedaří. Z posledních šesti zápasů na ledě soupeře nepřivezlo ani bod. Z deseti odehraných venkovních zápasů si přičetlo jen dvě výhry, tedy šest bodů z 30 možných, a to proti týmu Písku a Chrudimi. Celkově je nyní na 12. příčce o dva body před Litoměřicemi, má však odehráno o jedno utkání méně (dohrávku 17. kola mají ve Znojmě v pondělí 13. 12.). Vrchlabští dopodavad uhráli 8 výher (7 - 1 sn) a 13 porážek (9 - 4 sn/p), mají tedy celkem 28 bodů.

První vzájmené uktání na ledě Vrchlabí dopadlo lépe pro Litoměřice, když si Martin Volke vychytal svou druhou (a bohužel zatím i poslední) nulu v sezoně a do branky hostí se trefili postupně M. Tvrzník, Heinisch a Horčička.

Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem i nahrávačem Vrchlabí je Kamil Tvrdek s 19 body za 8 gólů a 11 asistencí.

Litoměřičtí si v posledních třech zápasech připsali vždy jen po jediném gólu. Trefovat se začali hráči, kterým se jinak sřelecky moc nedařilo, když se dvakrát trefil petr Přeučil a jednou Martin Novák. Střelcům jako je Slížek či Horčička se lepí smůla na hokejky, a i když si šance vypracují, chybí přesnost v zakončení. Celkové skóre se tedy zastavilo na pasivních 49:72.

Vrchlabí má svou kritickou šňůru pěti prohraných zápasů v řadě již za sebou a do Litoměřic pojedou posíleni o sobotní výhru 5:3 nad Chrudimí.

V pondělí 29. listopadu od 18:00 můžete fabdit buď přímo v Kalich Areně, nebo prostřednictvím tradičního on-line přenosu.