19. 4. 2010 | Michal Sabó

Litoměřičtí se vydají za odvetou do Písku

První odveta pro Stadion v letošní kvalifikaci o postup do první ligy je na programu na jihu Čech. Do Písku se Litoměřičtí vydají se dvěma body a se stále reálnou nadějí na postup. Vrátit Jihočechům úvodní porážku budou moci v úterý 20.4. od 18:00 na píseckém zimním stadionu.

Pro Stadion bude třetí kolo odvetným soubojem proti již v podstatě jistému postupujícímu. V prvním vzájemném utkání na úvod kvalifikačních klání sice s Jihočechy sehráli velice vyrovnanou partii, dokonce ukončili dlouhotrvající neprůstřelnost jejich brankáře již ve třetí minutě, ale ani to na úspěch bohužel nestačilo.

V následujícím střetnutí se doufejme Litoměřicím opět povede nejen začátek utkání, ale také jeho závěr. Například jako ve druhém kole proti ValMezu, kde Litoměřičtí se svým soupeřem také bojovali, a nakonec dokázali urvat cenné body za výhru v prodloužení. I tak ale budou muset o druhé postupové místo bojovat až do konce. Moravané totiž dospěli ve vzájemném utkání s Pískem do samostatných nájezdů a připsali si druhý bod za prohru v nastaveném čase a dotáhli se tedy na Stadion, mají tedy shodně dva body.

Držte tedy palce našim borcům, ať uspějí na jihu Čech, kde budou mít šanci na získání náskoku na Bobry před posledním zápasem. Utkání začíná v úterý 20.4. od 18:00 na píseckém zimním stadionu.