11. 10. 2015 | Jan Prošek

Litoměřice míří do Mostu, který na výhru čeká měsíc

L I T O M Ě Ř I C E - Hokejisté Litoměřic míří k dalšímu venkovnímu zápasu. Tentokrát jedou do nedalekého Mostu, který čeká měsíc na plný bodový zisk. Stadion v posledním domácím zápase prohrál, a tak může své zaváhání napravit. Úvodní buly bude vhozeno v pondělí v 17:30 h. Utkání můžete sledovat na onlajnech.

HC Most - HC Stadion Litoměřice

Martin Michajlov – 0,00
využití přesilovek

Aktuální forma soupeře

Mostečtí hokejisté zažívají herní krizi. Na výhru čekají prakticky měsíc. Zatím první a poslední zápas vyhráli 12. září, kdy v domácím prostředí v rámci druhého kola WSM Ligy hostili Šumperk. Draky porazili vysoko 8:2. Od té doby jen a jen porážky. Celkem deset. Most odehrál v říjnu celkem tři zápasy. Nejprve se představil v Českých Budějovicích, kde podal velmi bojovný výkon. Na body to nestačilo, a tak Most prohrál 2:3. V domácím zápase proti Jihlavě se Most dočkal bodu za remízu v základní hrací části. V nájezdech vystřelil pro Duklu druhý bod Melenovský. V zatím posledním utkání se Most představil na ledě Havířova. Domácí AZ dokázalo, zejména díky první třetině, kterou vyhrálo 3:1, zdolat Severočechy 4:3.

Komu se daří

Mosteckou ofenzivu táhnou hráči mající celkem bohaté zkušenosti s českou nejvyšší soutěží. Nejproduktivnějším hráčem je Vojtěch Kubinčák, kterého si všichni fanoušci spojují s Litvínovem. I druhý hráč s nejvyšším počtem získaných kanadských bodů má zkušenosti s „Chezou“. Ondřej Havlíček má na svém kontě v deseti odehraných zápasech stejný počet kanadských bodů (čtyři branky a šest asistencí). Trio uzavírá Pavel Smolka, který má osm bodů (4+4). V brance se střídají tři gólmani. Lukáš Horák, Michael Petrásek a Václav Mouček.

Poslední zápasy

HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč 2:4 (0:1, 1:0, 2:3, 0:0)
HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Málek, Krstev, Bílek, Plášil, Mikliš, Jank, Chmel – Kalla, Valášek, Procházka Ma. – Švagrovský, Berger, Doležal – Kopta, Nedvídek, Rousek – Beránek, Racek, Procházka Mi.

AZ Havířov – HC Most 4:3 (3:1, 1:2, 0:0)
HC Most: Horák (od 20. Mouček) – Zeman, Grin, Černý, Baránek, Hora, Strejček – Válek, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Smolka, Přeučil – Mráz, Hanzl, Písařík – Mical, Procházka, Nedrda