18. 6. 2016 | Vojtěch Martinek

Kališníky čeká fotbalové utkání s lovosickými házenkáři

Ani letos nemine litoměřické hokejisty v letní přípravě přátelské fotbalové utkání. Minulý rok vyzvali kališníci na souboj fotbalový klub Sokol Pokratice, tentokrát na ně ale čeká soupeř trochu jiný. V úterý 21. června se na fotbalovém stadionu v Lovosicích střetnou s tamním házenkářským mužstvem, které patří mezi českou elitu. Před rokem slavili hráči Stadionu v Pokraticích úspěch, bude tomu tak i letos v Lovosicích? Začátek zápasu je na programu v 18:00, přijeďte kališníky podpořit!

O Lovcích

Házenkářský klub Lovci Lovosice dlouhodobě patří mezi smetánku české házené. Extraligu hraje pravidelně od roku 2005 a historicky největším úspěchem klubu je druhé místo, kterého v nejvyšší české soutěži dosáhl v sezónách 2010/11 a 2014/15. V uplynulém ročníku zakončil základní část na šestém místě a v play-off Lovce ve třech zápasech vyřadil mistr z Plzně.

Letní příprava 2015: Stadion - Sokol Pokratice 5:4 pen.

Fotbal kališníkům okořenil suchou část letní přípravy i minulý rok. Stadion tehdy porazil amatérský fotbalový klub Sokol Pokratice 5:4 na penalty, přičemž o výhře hokejistů rozhodl přesnou trefou obránce Jakub Šulc.