16. 10. 2019 | Martina Kramerová

Kališníci opět doplňují sestavu! Přichází bek Michael Krutil

Dres Stadionu nově oblékne nadějný bek Michael Krutil. Osmnáctiletý hráč začínal s hokejem v Letňanech a je kmenovým hráčem Sparty. Do Litoměřic přichází poté, co se v projektu uvolnilo jedno místo. Radek Procházka se po dohodě klubů vrací do mateřského celku. Krutil nastoupí už do duelu s Ústím.

Obránce Radek Procházka se po dohodě obou klubů vrací do mateřského oddílu, a tak Stadion ihned zareagoval a přivedl na uvolněné místo v projektu Dukla dalšího nadějného obránce. Jím je osmnáctiletý Michael Krutil, který se bude snažit přesvědčit trenéry o svých kvalitách už v duelu proti Ústí.

Mladý zadák začínal s hokejem v Letňanech a postupně se vypracoval až do pražské Sparty. V loňské sezoně odehrál za sparťanskou juniorku 22 zápasů s bilancí jednoho gólu a dvou asistencí. Letos si ve stejné kategorii připsal devět startů.

Pravidelně také nastupuje za mládežnické reprezentace. Letos se představil ve třech duelech za kategorii U18, předtím reprezentoval v dresu U16 a U17.