30. 11. 2008 | Jan Luňáček

K úplné spokojenosti nám chybí body z venku, říká trenér Daniel Tvrzník

Dnešní zápas hodnotil hrající trenér Daniel Tvrzník z pozice hráče, ve které se nachází již několik zápasů. Dnes se postavil do útočné trojice, ve které jsme byli zvyklí ho vídat. Na dnešním bodovém zisku se sám také podílel vstřelenou brankou.

Pane trenére, nemáte pocit, že se tým konečně chytil a začal podávat kvalitní výkony?

Já si myslím, že poslední tři nebo čtyři domácí zápasy předvádíme to, co bychom chtěli. Hlavně ten poslední zápas s Děčínem se nám povedl, takže doufám, že jsme se chytili. Teď bychom potřebovali takovýto výkon předvést i ve středu. Já jsem měl takovou představu, že po polovině soutěže budeme mít dvacet pět bodů. Pokud ve středu vyhrajeme, tak je mít budeme.

Jak jste sám spokojen se svým výkonem jako hráč?

Já jsem před sezónou nepředpokládal, že toho tolik odehraju, takže jsem neměl oproti ostatním tolik natrénováno. První zápasy nebyly ideální, teď je to už pomalu lepší. Dneska jsem naskočil jako útočník, a to je o něčem jiném než v obraně.

Výkon posil není potřeba komentovat, jsou určitě přínosem.

To jsme dnes všichni viděli. Výkon obránce Gýny byl super, hodně nám dnes pomohl a útočníci, co jezdí, například Honza Kloz, jsou vždycky posilou a já doufám, že je budeme moci využít i do dalších zápasů.

Jaká vládne v týmu atmosféra teď, když se dostavily lepší výsledky?

Já si myslím, že atmosféra v týmu nebyla špatná, i když jsme měli velkou sérii porážek o jeden gól. Ale samozřejmě, když se vyhrává, tak je ta atmosféra ještě lepší. K úplné spokojenosti nám teď chybí body z venku. Když se podíváme na tabulku, tak jsme přivezli asi jen čtyři, a to je málo.