17. 12. 2008 | Alexandr Stys

K odvetě na led Klášterce

Nedávno se sezóna přesunula do své druhé poloviny a na řadě jsou tedy odvetné zápasy. Stadion v nich má zatím shodnou bilanci jedné výhry a jedné porážky. Poslední výhra však byla zvlášť cenná. Dva body po nájezdech získali Litoměřičtí proti vedoucímu celku tabulky, zakončili tak slavnostní večer a posunuli se o příčku výš. Na úspěšný večer budou chtít navázat i v Klášterci. Vy hráče můžete podporovat ve středu 17.12. od 18:00 buď přímo na stadionu nebo u tradičního on-line přenosu.

Soupeř z Klášterce ovšem v letošní sezoně předvádí dobrý hokej a dokazuje to i lepší pozice v tabulce, kde mu patří 11. příčka. V posledním zápase klášterčtí zavítali na led Benešova, odkud si odvezli vysokou porážku 7:3. Na domácím ledě mají výbornou bilanci, když dokázali v každém zápase bodovat, avšak body ze zápasů venku jim chybí. Poslední střetnutí obou celku skončilo vítězstvím Litoměřic 3:2 po samostatných nájezdech. Klášterec tak bude chtít Stadionu porážku oplatit a nadělit tak domácím fanouškům výhru.

Litoměřice jsou momentálně ve výborné formě a výsledkem jsou tři vítězství z posledních čtyř utkání. Poslední výhra na domácím ledě byla zvlášť cenná, když Stadion dokázal přehrát vedoucí celek z Milevska a připsat si velice důležité body do druholigové tabulky. V utkání bylo znát, že domácí se můžou opět spolehnout na oporu v brance Volkeho,který přivádí soupeřovy střelce na mizinu. Také litoměřičtí střelci nezahálejí a soupeře drtí se značnou převahou. Pro Stadion je jasným cílem přivézt 3body a stoupat tak nadále vzhůru tabulkou.

Diváci v Klášterci se tak můžou těšit na velice atraktivní utkání plné gólů a zajímavých šanci.