26. 5. 2020 | Martina Kramerová

Jan Fišera byl znovu zvolen místopředsedou krajského výkonného výboru

Ústecký krajský výkonný výbor ČSLH zná své složení na další čtyři roky. Na období let 2020-2024 byl jako místopředseda KVV opětovně zvolen ředitel Stadionu Jan Fišera. „Jsme rádi, že došlo k našemu jednomyslnému zvolení. To nám dává silný mandát pokračovat v započaté práci," shodli se všichni funkcionáři.

Krajský výkonný výbor ČSLH v Ústeckém kraji zná své složení na příští čtyři roky. Nechybí v něm ani ředitel Stadionu Jan Fišera, který obhájil funkci místopředsedy KVV. Předsedou zůstává Jan Havlíček.

„Jsme rádi, že došlo k našemu jednomyslnému zvolení zástupci všech klubů v kraji. To nám dává silný mandát pokračovat v započaté práci a věnovat se i nadále rozvoji hokeje v Ústeckém kraji, výchově hráčů, vzdělávání trenérů či zkvalitňování práce rozhodčích," uvedl Jan Fišera.

Na krajské konferenci se volilo nejen nové vedení výkonného výboru, ale také se diskutovalo např. o podobě soutěží nejmenších hokejistů od 2. do 4. třídy.

Podoba KVV na období let 2020-2024

Předseda KVV: Jan Havlíček

Místopředseda KVV: Jan Fišera

Členové: Martin Pašek (Komise mládeže), Roland Wágner (Sportovně-technická komise), Martin Tvrzník (Trenérsko-metodická komise), Miroslav Petružálek (Komise rozhodčích), Jiří Volf (Disciplinární komise)