Hokejisté Stadionu na SurvivorFit 2011

Zveřejněno 02.06.2011 | HC
V neděli 29. 5. 2011 se na litoměřickém koupališti konala soutěž SurvivorFit trénink, kterou pořádal GRIZZLY GYM Litoměřice. Akce se zúčastnili také hokejisté litoměřického Stadionu, jmenovitě Martin Novák, David Keltner a Tomáš Novotný. Všichni účastníci soutěžili ve třech disciplínách: benč s 75% vlastní váhy max. opakování, veslování na trenažéru 2000 m a Survivor Fit (kliky, shyby, výskoky, běh 200 m). Více uvnitř článku.

Celá soutěž probíhala za příjemného počasí a našim zástupcům se v ní nadmíru dařilo. Celkovým vítězem se stal David Keltner (HC Stadion), třetí příčku obsadil Martin Novák (HC Stadion) a hned za ním se na čtvrtém místě umístil Tomáš Novotný (HC Stadion). Nezbývá než dodat: „Výborná práce, kluci jsou z HC." Díky.

Fotky ze SURVIVORFIT 2011 si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

SurvivorFit

Výsledky soutěže SurvivorFit z 29. 5. 2011:

I. Benč s 75 % vlastní vahy max. opakování

1. Tomáš Plaček

2. David Keltner (HC Stadion)

3. Lukáš Vaněk

4. Novák Martin (HC Stadion)

5. Tomáš Novotný (HC Stadion)

II. Veslováni 2000 m

1. Martin Doležal

2. David Keltner (HC Stadion)

3. Josef Pulgret

4. Lukáš Vaněk

5. Martin Novák (HC Stadion)

III. Survivor Fit

1. David Keltner (HC Stadion)

2. Lukáš Vaněk

3. Tomáš Novotný (HC Stadion)

4. Martin Novák (HC Stadion)

5. Josef Pulgret

Celkové pořadí

1. David Keltner (HC Stadion)

2. Lukáš Vaněk

3. Martin Novák (HC Stadion)

4.Tomáš Novotný (HC Stadion)

5. Josef Pulgret

SurvivorFit

je trénink, který nabízí široké spektrum fyzických aktivit, které budují a upevňují vaši kondičku a silovou vytrvalost. Trénink je obvykle velice náročný, rychlý a často se v rámci jedné dávky jede bez přestávek nebo jen s nejnutnějšími přerušeními. Celý trénink je měřený, aby se dal sledovat váš tréninkový progres. Každá tréninková jednotka se dá přizpůsobit Vašim schopnostem, dovednostem a danému vybavení, které je momentálně k dispozici. (zdroj: www.grizzlygym.cz)