1. 4. 2021 | Martina Kramerová

Dvacítka má na programu přípravný kemp ve Vyškově, zúčastní se ho i projektoví hráči

Stadionu sice v úterý skončila sezona, sedmička projektových hráčů si ji však ještě prodlouží. Obdržela totiž pozvánku na další přípravný kemp reprezentace U20, který proběhne od 1. do 7. dubna ve Vyškově. Z litoměřických hokejistů se akce zúčastní Ondřej Baláž, Jiří Háva, Vladimír Kremláček, Tomáš Urban, Jakub Konečný, Lukáš Stehlík a Tomáš Tomek.

Národní tým do dvaceti let čeká v následujícím týdnu přípravný kemp, jenž se uskuteční pod taktovkou hlavního trenéra Karla Mlejnka a jeho asistentů Pavla Trnky a Davida Bruka v moravském Vyškově.

Pozvánku na reprezentační akci dostala i sedmička kališníků - obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva, Vladimír a Tomáš Tomek a útočníci Kremláček, Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík.

Mladí reprezentanti budou ve Vyškově trénovat od 1. do 7. dubna. Na programu jsou tréninky na ledě i suchá příprava, společné meetingy i dva přátelské zápasy s národním týmem U18.