20. 1. 2009 | Jan Luňáček

Druhá třetina to rozhodla, říká nová posila Petr Zuziak

Do čtvrtého letošního zápasu šlo naše "A" mužstvo posílené o dva nové hráče. Cíl byl jasný - získat další tři body. Vlci se ale nedali a přes dobrý začátek domácích si odvezli zasloužené body. Zeptali jsme se, jak viděl zápas navrátivší se "nováček" Petr Zuziak.

Jaký máš osobní pocit z tvého výkonu v dnešním zápase? Hrál jsi poprvé v litoměřickém dresu.

Můj pocit není nic moc. První třetina asi nebyla špatná, ale ve druhé třetině už to bylo horší. Hra šla od druhé třetiny dolů, byla tam zbytečná vyloučení a zbytečné chyby, za které jsme dostali dva góly. Myslím, že jsme to měli dobře rozehrané, ale druhá třetina to rozhodla.

Určitě sis od dnešního zápasu sliboval zisk tří bodů…

Samozřejmě. Taky jsem čekal, že podám lepší výkon. Opravdu musím říct, že ta první třetina nebyla špatná, ale pak to šlo dolů.

Ty jsi sem přišel z Roudnice n. L. Diváci a vedení týmu očekává, že budeš posilou. Seš si toho vědom?

Jsem si toho vědom. Doufám, že od příštích zápasů to bude jenom lepší, protože dneska se to moc nepovedlo.

Jak jsi zapadl do týmu? Asi tady plno kluků znáš.

Jsme tady dobrá parta. S většinou kluků se znám z dob, kdy jsem tady v Litoměřicích hrál. Nebyl žádný problém.

Je už jasné, s kým budeš v útoku hrát? Nebo tě budou trenéři ještě zkoušet?

Nevím. Nechám to na trenérech, jak to bude. Jestli to bude přibližně stejně jako dneska, to se ještě uvidí.

Myslíš si, stejně jako o tom mluvil váš trenér, že byste se mohli dostat do play off?

Šance tu samozřejmě je, i když dneska jsme tomu moc nepomohli. Ale já věřím, že v dalších zápasech se o to popereme a do play off se dostaneme.

Doufáš tedy, že tvé působení v litoměřickém dresu bude delší, než jen do dohrání základní části?

Samozřejmě. Naším cílem je dostat se dál.

Děkujeme za rozhovor.