31. 1. 2021 | Martina Kramerová

Do Litoměřic se vrací zkušený útočník! Kališnický dres oblékne Martin Kadlec

Kališnický dres oblékne staronová tvář. Za Stadion totiž bude nastupovat zkušený útočník Martin Kadlec. Ten v nedávné době skončil v Sokolově, kam odešel právě z Litoměřic po konci minulé sezony. Teď se vrací do týmu, kde si loni vybojoval korunu pro krále střelců celé Chance ligy.

Po několika měsících je zpátky. Útočník Martin Kadlec po předčasném konci loňského soutěžního ročníku vyrazil po dvou kompletních sezonách v Litoměřicích na novou štaci. Vybral si Sokolov, kde nakonec odehrál pouze 18 zápasů. V nich zaznamenal 19 bodů za pět branek a čtrnáct asistencí. V dresu Karlových Varů dokonce naskočil do Generali Česká Cupu a pěti zápasů extraligy.

Teď se vrací do Litoměřic, za něž v uplynulých letech naskočil do 112 utkání. Loni se navíc stal s 32 góly nejlepším snajprem Chance ligy.