15. 11. 2008 | Michal Sabó

Do Litoměřic přijede Baník Sokolov

Souboj 17. a 18. týmu tabulky západní skupiny II. ligy uvidí zimní stadion v Litoměřicích. Po 14 odehraných zápasech si oba týmy jistě představovaly příznivější postavení v tabulce. Především od domácího týmu se očekávaly lepší výsledky, i když mnoho utkání skončilo těsnou porážkou. Duel začíná na ZS v Litoměřicích v neděli 16. 11. 2008 v 17.00.

Litoměřické hokejisty čeká souboj s týmem Baník Sokolov. Západočeši mají po 14 odehraných kolech 12 bodů, když dokázali 3x vyhrát v základní hrací době, v prodloužení jednou vyhráli a jednou prohráli. Také domácí Stadion vyhrál zatím pouze 3 utkání a díky vybojovaným bodům za remízy v základní hrací době má o 1 bod více. Výrazný rozdíl je ovšem ve skóre - hosté zatím vstřelili 47 a inkasovali 82 branek (-35), zatímco Litoměřice uspěly 39x a kapitulovaly 46x (-7).

V posledním kole neuspělo ani jedno z mužstev, když Litoměřičtí prohráli v Benešově 1:4 a Sokolov podlehl na vlastním hřišti týmu HC Junior Mělník 4:6.

Lídry kanadského bodování jsou v týmu Sokolova Václav Dobřemysl, který dokázal ve 14 utkáních vstřelit 8 branek a na dalších 9 přihrál, a v dresu Stadionu Petr Procházka, který za stejnou porci zápasů vsítil 7 gólu a zaznamenal 9 asistencí.

Litoměřický Stadion trápí marodka. Nemoc nebo zranění nepustí do hry Milana Buďu, Marka Zámečníka, Davida Myšíka a Adama Veverku, který se zranil při pátečním tréninku a přivodil si nepříjemné zranění v oblasti zad.

V den utkání slaví 35. narozeniny hrající trenér Daniel Tvrzník, o dva dny později obránce Tomáš Hillmich (22 let). Vedení připravilo pro diváky akci: všichni diváci, kteří jsou ve stejném věku jako naši oslavenci, mají vstup na utkání ZDARMA! Stačí pouze předložit před utkáním na pokladně svůj občanský průkaz a mít v něm uvedeno datum narození mezi 19. 11. 1985 - 18. 11. 1986 nebo 17. 11. 1972 - 16. 11. 1973.

Využijte této akce a přijďte opět podpořit litoměřické hráče v dalším těžkém souboji!