15. 10. 2008 | Michal Sabó

Do Jablonce pro vytouženou výhru

Mužstvo Litoměřic zajíždí do Jablonce k dalšímu mistrovskému utkání. Jeho snahou bude především ukončit sérii porážek a pokusit se naladit na vítěznou vlnu. V souboji s týmem ze středu tabulky nebude jasný favorit, a proto jsou šance před zápasem vyrovnané. Utkání začína v sobotu 18.10. v 18:00 na zimním stadionu v Jablonci nad Nisou.

Ani mužstvo Jablonce letos nepodává nijak vyrovnané výkony. Výhru dosud téměř pravidelně stíhala porážka, což není pro žádný tým ideální vývoj sezóny. V posledním utkání prohráli Vlci těsně v Benešově , a tak se budou snažit ztrátu bodů doma opět napravit.

Litoměřičtí také prohráli s Českou Lípou pouze o jednu branku, avšak poté, co měli po první třetině čtyřbrankové manko. Špatné začátky zápasů je trápí již několik utkání a v jejich silách jistě je tento nedostatek ze hry odstranit. Do tabulky by si měli co nejrychleji připsat další body. Jablonec je nejbližší soupeř, z jehož stadionu se dají nějaké body přivézt. Pokud tým podrží letošní střelci Buďa s Procházkou a obranu bude jistit brankář Volke, nebudou se, doufejme , Litoměřice krčit u dna druhé ligy. Bitva mezi Litoměřicemi a Jabloncem nad Nisou je na programu 18.10. od 18:00.