16. 1. 2010 | Jan Fišera

Dalším soupeřem jsou Klatovy

25. kolo druhé hokejové ligy přinese na lovosický led opět zajímavý souboj. Po prohře s lídrem z Řisut totiž litoměřický Stadion přivítá Klatovy, se kterými se dělí o třetí pozici se ziskem 44 bodů a pouhou jedobodovou ztrátou na druhý Klášterec n. O. K této skupince se připojil ještě pátý Sokolov, který získal 43 bodů.

Litoměřice již v soutěži dokázaly porazit každého až na jednu výjimku - Klatovy. První domácí utkání skončilo vítěstvím hostujíciho celku v poměru 4:6. Odveta se odehrála v Klatovech, kde domácí přehráli Stadion těsně 4:3.

"Řezníkům" se vstup do nového roku povedl na výbornou. Nejdříve nasázeli na svém ledě čekolipským Predátorům sedm branek a v následném utkání v Mostě zvítězili 3:1. Tabulku bodování vede 23letý bývalý hráč Plzně Jaroslav Hobl, který ve 24 zápasech zaznamenal 25 bodů. Na druhém místě se drží kapitán Jiří Maxa s 19 body z 18 utkání.