Člověk se sebou nemůže být nikdy spokojený, ale buďme rádi za tři body, tvrdí Petr Procházka

Zveřejněno 09.11.2008 | Michal Sabó

Utkání s Kobrou Praha možná nenadchlo velkým počtem branek, ale pro opravdového fanouška hokeje bylo radost ho sledovat. Litoměřičtí byli jasně lepší a hubeným, avšak důležitým rozdílem jedné branky dokázali zvítězit a zásluhu na tom svým dalším bodem má i útočník Petr Procházka, který opět navýšil počet svých kanadských bodů.

Jak můžete hodnotit právě skončené utkání?

,,Nejdůležitější je, že jsme vyhráli a další plus je, že jsme neinkasovali žádný gól a hráli jsme dobře dozadu. Šancí bylo víc, ale buďme rádi za tři body."

Jaký byl Váš dnešní osobní výkon?

,,Myslím si, že člověk se sebou nemůže být nikdy spokojený a vždy bych mohl hrát lépe, ale naštestí se podařilo vyhrát."

Jaké byly z Vašeho pohledu poslední vypjaté minuty utkání?

,,Bylo tam několik šancí. Bohužel jsme je nevyužili a pak nás soupeř ještě potrápil, ale naštěstí jsme to vydrželi. Touto cestou bych chtěl pochválit Martina Volkeho za vynikající výkon, kterým nás podržel."

Opět fungovala spolupráce v útoku. Dnes byl v novém složení. Díky tomu jste mohl opět zaznamenat další důležitý bod.

,,Abych to vzal všechno dohromady, tak Milan Buďa je zkušený matador, který nám vážně pomáhá. Je fajn jak v civilu, tak i na ledě. Poradí, pomůže, prostě jsme moc rád, že s ním hraju. A Honza Kloz je skvělý dynamický hráč, výborný bruslař, který k nám dobře zapadl. Jsem rád, že si s těmito hráči mohu zahrát."

Co očekáváte od příštího utkání?

,,Teď nás čeká Benešov. Budeme se snažit vyvarovat zbytečným vyloučením, jaká nás potkala dnes a hlavně budeme hrát dobře zezadu, abychom nepropadli a nedostali gól. Hlavní bude opět obranná činnost."