Bravo! Šestice kališníků vyválčila nominaci na reprezentační kemp U20

Zveřejněno 17.10.2018 | Martina Kramerová
Skvělá zpráva pro talentované mladíky Stadionu. Trenér reprezentační dvacítky Václav Varaďa zveřejnil nominaci na přípravný kemp a Turnaj čtyř zemí v Hodoníně a neopomněl ani hráče Litoměřic. Akce národního týmu se v dresu se lvíčkem na prsou zúčastní šestice hokejistů - Michael Gaspar, Jakub Pour, Jaroslav Dvořák, David Kvasnička, Ondřej Machala a Lukáš Rousek. Další pětice kališníků navíc patří mezi náhradníky.

Za Stadion se doposud rvali jako lvi, a tak přišla zasloužená odměna. Šestice mladých litoměřických hráčů totiž obdržela reprezentační pozvánku na akci výběru do dvaceti let.

Mezi dvaadvacítkou vyvolených hokejistů nechybí obranná dvojice Michael Gaspar-David Kvasnička a útočníci Jakub Pour, Jaroslav Dvořák, Ondřej Machala a Lukáš Rousek. Všichni se vrátí do známého prostředí, v mládežnických reprezentacích na svém kontě mají už spoustu duelů.

Další hráči Stadionu se navíc objevili i mezi náhradníky. Na svou šanci budou čekat také brankář Daniel Dvořák, zadáci Ondřej Buchtela a Tomáš Dajčar a forvardi Oscar Flynn a Filip Jirásek.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme v národním týmu co nejvíc výborných výkonů a výsledků.