A zase doma! Stadion přivítá kadaňské Trhače

Zveřejněno 24.01.2021 | Martina Kramerová
Stadion čeká po krátké pauze další domácí zápas. Tentokrát kališníci přivítají na ledové ploše Kalich Areny kadaňské Trhače. Oproti několika předchozím duelům půjdou do bitvy s posledním celkem tabulky jako favorit. Letos navíc dokázali mužstvo z Krušných hor už jednou porazit. Povede se to Litoměřickým znovu?

Porovnání týmů

12. místo (29 bodů)
Postavení v tabulce
18. místo (13 bodů)
76:83
Skóre
55:111
Matěj Beran (10+25)
Nejproduktivnější hráč
Roman Chlouba (9+11)
Patrik Miškář (15 gólů)
Nejlepší střelec
Roman Chlouba (9 gólů)
Jan Holý (1+9)
Nejproduktivnější obránce
Marcel Kottek (3+7)
Tomáš Král (88,24 %)
Adam Beran (89,74 %)
Úspěšnost brankářů
Richard Běhula (89,84 %)
Miroslav Hanuljak (86,47 %)
Litoměřice – Přerov 4:5p
Poslední utkání
Frýdek-Místek – Kadaň 2:5

Kališníci zbrojí na další domácí utkání. Do Kalich Areny v pondělí dorazí Kadaň, které patří poslední příčka tabulky. Stadion tak oproti předchozím zápasům vyrazí do boje v roli papírového favorita. Trhači ale v posledním kole urvali výhru, na niž hodlají pod Radobýlem navázat.

V sobotním 23. kole porazili svěřenci trenérů Rosola a Jeřábka Frýdek, který udolali výsledkem 5:2. Zaznamenali tak teprve pátou výhru sezony. Dokázali přehrát pouze Benátky (4:3sn), Kolín (3:2), Přerov (3:2sn), Šumperk (7:3) a naposledy právě Frýdek.

Ve zbylých šestnácti utkáních museli kousat porážku. Kadani tak prozatím patří poslední místo tabulky. Na předposlední Šumperk ztrácí pouhý bodík, oproti Drakům ale mají Trhači odehráno o zápas víc.

4:1
Takovým výsledkem ve prospěch Stadionu skončil poslední vzájemný zápas s Trhači.

Se 111 inkasovanými brankami mají Kadaňští nejhorší obranu ligy, Litoměřičtí se naopak pyšní jedním z nejlepších útoků soutěže. Ve svých řadách navíc mají nejproduktivnějšího hráče ligy Matěje Berana, a také druhého nejlepšího střelce soutěže Patrika Miškáře.

Poslední zápas se ale kališníkům výsledkově nepodařil, když promrhali náskok proti Přerovu a nakonec brali jen bod za porážku v prodloužení. I tak se ale drží na 12. příčce, která je důležitá pro play-off. Proti Trhačům bude chtít mužstvo trenérů Bruka a Tvrzníka hodit za hlavu sobotní zápas a urvat všechny body. Podaří se to?

Zápas začíná nově v pondělních 17:00 a můžete ho sledovat živě na Hokejka TV nebo v textové podobě na www.onlajny.com. Majitelé permanentních vstupenek mohou utkání na Hokejka TV sledovat zdarma. Jak získat přístupový kód k bezplatnému sledování? Stačí se podívat ZDE.