24. 6. 2021 | Martina Kramerová

Stadion zasáhla smutná zpráva. Zemřel dlouholetý recepční Vladimír Lícha

Litoměřický klub opět opustil jeden z velkých fanoušků a výborných pracovníků. Ve věku nedožitých 78 let zemřel dlouholetý recepční Vladimír Lícha. On i jeho rodina jsou se Stadionem i Kalich Arenou neodmyslitelně spjati řadu let. Vedení, hráči, trenéři i ostatní zaměstnanci vyjadřují rodině i blízkým upřímnou soustrast.

Na zimním stadionu v Litoměřicích působil Vladimír Lícha několik let jako recepční a on i jeho rodina se už spoustu let pohybují kolem kališnického hokeje. Jeho vnuky jsou Šimon a Vojtěch Sklíbovi. Šimon je v současné době členem kádru A týmu, Vojtěch si za Litoměřice zahrál v sezoně 2011/2012 a momentálně trénuje kališnickou mládež. Dcera Vlaďka působí při zápasech jako zdravotnice.

Po Josefu Petršovi tak klub přišel o další velkou osobnost ze "zákulisí".

HC Stadion Litoměřice vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast. Odpočívejte v pokoji.