Jízdní řád pro příští sezonu? Stadion začne doma proti Frýdku

Zveřejněno 14.05.2021 | Martina Kramerová
Chance liga zná svůj přesný jízdní řád pro sezonu 2021/2022. Soutěž odstartuje základní částí, která začne 11. září 2021 a skončí 2. března 2022. Poté bude následovat play-off, baráž o extraligu i zápasy o udržení. Stadion na úvod čeká domácí duel, ve kterém změří síly s Frýdkem-Místkem. Osmačtyřicetizápasovou šňůru základní části pak uzavře venkovní bitvou v Havířově.

Druhá nejvyšší soutěž už zná svůj herní model, který si kluby odhlasovaly na aktivu a zbývá už jen to, aby ho schválil výkonný výbor. Teď je znám i jízdní řád soutěže. Týmy se v základní části utkají tříkolově každý s každým, celkem je na programu 51 kol, každé mužstvo odehraje 48 zápasů.

Stadion čeká ostrý start soutěže na domácí půdě, kde 11. září přivítá Frýdek-Místek, poté vyrazí do Benátek a následně přivítá Kolín. V průběhu září pak změří síly ještě se Šumperkem a Kadaní. Větší zatěžkávací zkouška kališníky čeká v samém závěru měsíce, kdy vyrazí na led svého čtvrtfinálové přemožitele z loňské sezony. Duel s Jihlavou se odehraje 29. září.

Na předposlední říjnový den je naplánováno první severočeské derby nadcházejí sezony proti Ústí. Letos si fanoušci užijí hokeje i v době okolo vánočních svátků. Na programu jsou utkání těsně před Vánocemi (20. a 22. 12.) a po nich (27. a 29. 12). 20. prosince sehrají Litoměřičtí venkovní duel proti Třebíči, dvaadvacátého změří v Kalich Areně síly s pražskou Slavii. 27. 12. budou hrát v Sokolově a 29. 12. naskočí doma v Kalich Areně proti Prostějovu.

Po krátké novoroční pauze se pak Chance liga opětovně rozjede hned 5. ledna 2022 a Litoměřice vyrazí do Ústí. Základní část skončí 2. března a Stadion ji uzavře bitvou proti Havířovu.