1. 3. 2021 | Martina Kramerová

Živě a zdarma! Majitelé permanentek mohou i v březnu bezplatně sledovat zápasy na Hokejka TV

Fanoušci prozatím stále nemohou sledovat zápasy Chance ligy přímo na stadionu. Společnost BPA sport marketing proto v současné náročné době nabídla prvoligovým klubům možnost, aby mohli jejich permanentkáři sledovat HokejkaTV.cz zdarma, a to nově i v březnu. Jak mohou majitelé permanentních vstupenek utkání sledovat bezplatně? Koukněte do článku.

Kvůli vládním opatřením se bude Chance liga i v březnu nadále hrát bez diváků.

Společnost BPA sport marketing proto připravila ve spolupráci s kluby skvělou nabídku pro majitele permanentních vstupenek. Akce se rozběhla už na začátku října, po přerušení soutěží byla rovněž pozastavena. Teď bude po konci listopadu, prosinci, lednu a únoru pokračovat i v březnu. Permanentkáři tak budou mít možnost i nadále sledovat zápasy Chance ligy zdarma.

Jak postupovat pro aktivaci svého členství na Hokejka TV:

Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.

Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.

Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který získáte od klubu. O slevový kód žádejte prostřednictvím emailu ticketing@hclitomerice.cz. Do mailu uveďte číslo permanentky a na jaké jméno je vedená. Pokud jste žádali o kód už na začátku akce v říjnu, nebo poté v listopadu či prosinci, můžete ho používat nadále. Kód zůstává stejný.

Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

Nyní už můžete sledovat streamy z Chance ligy na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě.

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.