9. 9. 2020 | Martina Kramerová

Změna! Stadion odstartuje sezonou domácím zápasem s Třebíčí

Kališníci měli zahájit soutěžní ročník Chance ligy domácím zápasem proti Kadani, to se ale mění. Kvůli karanténním opatřením v týmu Trhačů se Stadion domluvil s Třebíčí a úvodní bitvu sezony absolvuje právě s Horáckou Slavií. Půjde o předehrávku 30. kola z 28. 12. 2020. Původní termín i čas zápasu ale zůstává stejný. Litoměřické tak čeká ostrý start v sobotu 12. září od 17:00.

První zápas nové sezony byl naplánován na 12. září, kdy se měli kališníci utkat s Kadaní. Kvůli karanténním opatřením na straně soupeře se však plán mění.

Utkání s Kadaní se odkládá a Stadion se místo toho střetne s Třebíčí. Půjde o předehrávku 30. kola, které se mělo původně odehrát 28. prosince 2020.

„Všichni už chceme hrát a také odehrát co nejvíc utkání. V současné situaci se jeví jako nejlepší řešení utkání předehrávat s jiným soupeřem než nehrát vůbec," řekl o změně ředitel klubu Jan Fišera.

Datum a čas ale zůstávají stejné. S Horáckou Slavií změří Litoměřičtí síly v sobotu 12. září od 17:00.