27. 7. 2020 | Martina Kramerová

Úvodní přípravný zápas se Slavií se ruší!

Stadion měl už příští čtvrtek v plánu první přípravný zápas, ve kterém se měl utkat s pražskou Slavií na jejím ledě v Edenu. Vzhledem k několika pozitivním případům nemoci COVID-19 na straně soupeře však byl duel zrušen. Kališníci tak vstoupí do série přátelských utkání v Sokolově, a to v úterý 11. 8.

Vzhledem k mimořádným opatřením v Kalich Areně odstartuje první tým kališníků přípravu o dva dny později, než měl původně naplánováno. Na zimním stadionu totiž probíhá generální úklid, který zapříčinily dva pozitivní případy nemoci COVID-19, jež se prokázala u jednoho účastníka Děčínské hokejové školy a jednoho zaměstnance Kalich Areny.

Svěřenci trenéra Bruka tak vyrazí poprvé na led ve středu 29. července. K tomu neodehrají ani úvodní přípravný duel sezony, ve kterém se měli střetnou s pražskou Slavií. V týmu soupeře bylo zjištěno několik pozitivních případů nemoci COVID-19 a další hráči jsou navíc v karanténě. Proto musel být duel zrušen.

Stadion tak čeká první přátelský zápas až v úterý 11. srpna proti Sokolovu.