20. 6. 2020 | Martina Kramerová

Prezidentem svazu nadále Tomáš Král! Daniel Sadil nově ve výkonném výboru

Po úvodní části volební konference Českého svazu ledního hokeje zná český hokej prezidenta pro příští období. Tím byl znovuzvolen Tomáš Král, který tuto funkci zastává už od roku 2008. Ve výkonném výboru bude nově působit předseda Stadionu Daniel Sadil.

V sobotu proběhla volební konference ČSLH, na které byli zvoleni noví členové vedení českého hokeje. Post prezidenta svazu obhájil Tomáš Král, který tuto funkci zastává už od roku 2008. Čeká ho tak čtvrté volební období, jež vyvrcholí domácím světovým šampionátem v roce 2024.

Svého zástupce ve vedení ČSLH bude mít i Stadion. Předseda klubu Daniel Sadil byl nově zvolen do výkonného výboru, což se v historii litoměřického hokeje ještě nikomu nepovedlo.

O viceprezidentech a konkrétních funkcích jednotlivých členů se ještě rozhodne.

Článek aktualizujeme.

Nově zvolený výkonný výbor Českého hokeje

Prezident: Tomáš Král

Viceprezidenti: teprve se rozhodne

Další členové: Marek Chmiel, Jaromír Jágr, Aleš Pavlík, Daniel Sadil, Jiří Šlégr, Libor Zábranský, Petr Bříza, Bedřich Ščerban, Jiří Šindler, Milan Vacke.