Stadion vítá staronovou posilu! Klub získal dalšího útočníka

Zveřejněno 19.05.2020 | Martina Kramerová
Stadion doplnil do skládačky sestavy pro příští sezonu další dílek. V kališnickém dresu bude v nadcházejícím soutěžním ročníku působit Patrik Miškář. Čtyřiadvacetiletý útočník v uplynulé sezoně vystřídal tři kluby – zahrál si za extraligový Hradec Králové a prvoligové celky Prostějova a Kadaně. Pod Radobýl se mladý forvard vrací po dvou letech, za Litoměřice už totiž v minulosti nastupoval.

Kališníci získali do útočných řad další staronovou postavu. Litoměřický dres bude v příští sezoně oblékat Patrik Miškář, který v klubu už v minulosti působil. Za Stadion si poprvé zahrál v soutěžním ročníku 2015/2016, kdy naskočil do osmi zápasů. V následující sezoně 2016/2017 už pod Radobýlem zůstal celý rok a zapsal přesně padesát startů. Naposledy se představil před litoměřickými fanoušky v ročníku 2017/2018, v němž za Stadion odehrál 32 utkání.

„Patrik Miškář už v Litoměřicích v minulosti působil a byli jsme s ním spokojení. Ve Stadionu odehrál více než dvě sezony a když jsme zjistili, že si hledá angažmá, zkusili jsme ho v rámci našich finančních možností oslovit. On naši nabídku přijal a připojí se k týmu. Pro nás je to perspektivní hráč a jsme rádi, že se do klubu vrací,“ řekl o angažmá dalšího útočníka sportovní manažer Miroslav Přerost.

Čtyřiadvacetiletý forvard má zkušenosti s extraligou i první ligou. Kariéru odstartoval v Hradci Králové, kde zakusil i bitvy nejvyšší soutěže. Celkem nastoupil v extralize do 93 duelů, v první lize jich přidal 108, a to nejen v dresu Litoměřic. Zahrál si rovněž za Prostějov a Kadaň. Jeho prvoligová bilance se prozatím zastavila na osmnácti trefách a šestadvaceti asistencích. Další kanadské body by měl přidat opět za Litoměřice.