23. 9. 2019 | Martina Kramerová

Stadion doplňuje útočné řady. Přichází forvard Matěj Beran

Kališníci nedlouho po startu ligy opět rozšiřují své řady. Do útoku přichází Matěj Beran. Pětadvacetiletý forvard má zkušenosti ze tří extraligových a dvou prvoligových celků. Zahrál si například v Plzni, Pardubicích nebo ve Spartě. Starty nasbírat i za mládežnické reprezentace U18, U19 a U20.

Stadion po odehraných pěti kolech Chance ligy mění kádr. Sestavu doplní útočník Matěj Beran. Pětadvacetiletý ofenzivní hráč působil v loňské sezoně ve Spartě, kde odehrál 44 zápasů s bilancí 4 gólů a tří nahrávek.

Předloni odehrál celý soutěžní ročník v Pardubicích. V 56 utkáních vsítil dvanáct branek a přidal 3 asistence. Ve druhé lize pak naskočil za Klatovy a Havlíčkův Brod. Od kategorie U18 do kategorie U20 byl pravidelně členem mládežnických reprezentací.

Útočník za Stadion nastoupí už v duelu proti Sokolovu.

Foto: ČTK