Skvěle! Dvacítku čeká turnaj v Rusku. Nominaci si vysloužilo šest kališníků

Zveřejněno 10.08.2019 | Martina Kramerová
Reprezentace do dvaceti let se v závěru srpna vypraví do Ruska, kde odehraje Turnaj čtyř zemí. Trenérský tým v čele s Václavem Varaďou na přípravný kemp v Berouně i následnou akci v ruském Permu nominoval šest hráčů Stadionu - obránce Tomáše Dajčara, Františka Klejnu a Jana Mlčáka a útočníky Otakara Šika, Vojtěcha Střondalu a Dominika Sklenáře.

Reprezentaci U20 čeká nejdůležitější akce roku až v prosinci, kdy bude bojovat o co nejlepší výsledek na domácím světovém šampionátu v Ostravě a Třinci. Do té doby však čeká svěřence kouče Varadi ještě několik přípravným kempů a zápasů, při kterých hráči vyladí formu a trenéři nominaci.

Už na konci srpna vyrazí mladí reprezentanti na přípravný kemp do Berouna a na Turnaj čtyř zemí do Ruska. V Permu se Češi postupně utkají s Ruskem (23. 8. 2019), Finskem (24. 8. 2019) a Švédskem (25. 8. 2019).

V nominaci na poslední prázdninovou akci nechybí ani hráči Litoměřic. Díky svým výkonům si nominaci vydobyli Tomáš Dajčar, František Klejna, Jan Mlčák, Otakar Šik, Vojtěch Střondala a Dominik Sklenář. Posledně jmenováneho navíc čeká první ostrý start za tuto kategorii.