Rafty, táborák i opékání buřtů. Sedmáci si užili skvělý výlet na vodě

Zveřejněno 21.06.2019 | Martina Kramerová
Sedmáci se v uplynulém týdnu vydali společně na vodu a od čtvrtka do neděle sjížděli řeku Ohři. Na trase od Tršnice směrem k Lokti si užili krásné počasí a spoustu zábavy. Trenéři Pavel Zuziak a Tomáš Beneš pro hráče vymysleli skvělý program, kterým si vylepšili letní přípravu a utužili partu.

Parádní počasí, voda a rafty. Hráči sedmé třídy si minulý týden odpočinuli od klasické letní přípravy a vyrazili na pořádné dobrodružství. Trenéři Pavel Zuziak a Tomáš Beneš vymysleli pro své svěřenci vynikající program.

Od čtvrtka do neděle totiž sedmáci sjížděli řeku Ohři. A na trase z Tršnice k Lokti si užili s trenéry i několika rodiči spoustu zábavy. K úspěšnosti celé akce pomohlo i počasí. Takřka po celou dobu bylo krásně teplo a svítilo sluníčko.

Všechny tři noci spali mladí kališníci ve stanech, které si sami postavili. Celkově pomáhali s přípravami tábořiště i sbírání dřeva na oheň. Nechyběl totiž ani večerní táborák a opékání buřtů. Došlo také na zpěv tradičních táborových písní. Hry na kytaru se ujal jeden z rodičů pan Roman Zeithaml.

Všichni si tak výlet skvěle užili, utužili společnou partu, vyzkoušeli si něco nového a na chvíli si odpočinuli od rutiny klasické suché přípravy. Zkrátka vynikající výlet.

Sedmáci na raftech sjížděli řeku Ohři – od Tršnice směrem k Lokti.

Celá parta, která se v uplynulém týdnu vydala společně na vodu.

K úspěšnému výletu pomohlo i krásné počasí.

Akci si všichni náramně užili a zpestřili si tak letní přípravu na příští sezonu.