3. 8. 2018 | Miroslav Kejmar

Astorie a.s. novým partnerem Litoměřic!

V průběhu prvního srpnového týdne uzavřel klub smlouvu s novým hlavním partnerem, kterým bude na nadcházející sezóny Astorie a.s. "S velkým potěšením jsme do našeho klubu přivítali silného partnera s dlouhodobou tradicí a vytrvalostí v podnikání na finančním trhu,který nám přislíbil dlouhodobou spolupráci. Moc si toho vážíme a uděláme vše proto abychom vzájemně došli k přesvědčení, že tento krok byl správný a spojení HC Stadion Litoměřice a společnosti Astorie a.s. přinese prospěch oběma organizacím", říká předseda klubu Daniel Sadil.

ASTORIE a. s., je ryze česká společnost působící na finančním trhu od roku 2001.

Spolupracujeme se špičkovými finančními institucemi a podílíme se i na tvorbě některých jejich produktů. Díky tomu můžeme nabídnout široké spektrum finančních služeb „na míru“. Máme centrálu v Ústí nad Labem, k tomu rozsáhlou síť poboček po celé republice a stovky vyškolených poradců.