13. 1. 2018 | Barbora Koťová

Kališníci bojovali do posledních vteřin, body ale zůstávají v Havířově

Litoměřice celý zápas srdnatě bojovaly, body domů ale nevezou. V první třetině se Havířov dostal do dvou brankového vedení. Pouhých třicet vteřin před zazněním první sirény snížil náskok domácích Ivan Řehoř. I v druhé dvaceti minutovce padly tři góly. O dva se opět postarali domácí hráči a o jednu branku Litoměřic se zasloužil Jan Veselý. Ve třetí třetině Stadion nic nevzdával a ve čtyřicáté páté minutě snížil náskok Havířova na pouhou jednu branku Jaroslav Šimeček. V padesáté deváté minutě byl ale Havířovu uznán technický gól a pro Litoměřice se tak situace velice zkomplikovala, přesto kališníci bojovali dál a dvacet čtyři vteřin před koncem snížil na 5:4 Martin Jandus. I přes tento napínavý závěr však Litoměřice Havířovu podlehly.