7. 10. 2017 | Barbora Koťová

Litoměřice porazily favorita, z Přerova vezou tři body

Stadion si s favorizovaným Přerovem poradil a domů veze všechny body. Do první třetiny nastoupily oba celky velice energicky, hra se přesouvala od jedné brány k druhé, ale ani přes několik pěkných gólových příležitostí na obou stranách se ani jedno mužstvo neprosadilo. V druhé třetině se vedení ujal tým Litoměřic, který dokázal využít přesilovou hru a zásluhou Vítězslava Bílka šel do vedení 0:1. Ve třetí třetině Zubři nic nevzdávali a ve svém tlaku na litoměřickou bránu neustávali. Dvě minuty před koncem třetí periody se Stadion dostal do oslabení a domácí zkusili hru v šesti na čtyři. Litoměřice se však ujaly kotouče, který do brány domácích dopravil Radek Pilař. Kališníci tak porazili Zubry 0:2 a domů do Kalich Areny si odvezli tři tvrdě vybojované body.