1. 3. 2017 | Barbora Koťová

Ani napodruhé to nevyšlo, Stadion podlehl Mostu 5:2

Ve čtvrtém kole play-out proti Mostu Litoměřice neuspěly. V první třetině se i přes mnoho vyloučení neprosadil ani jeden z celků. Ve druhé periodě ale góly začaly padat. Jako první se prosadili hráči Litoměřic a zásluhou Filipa Hantáka se ujmuli vedení. Domácí s odpovědí dlouho neotáleli a o tři minuty později vyrovnali. Do konce druhé třetiny se prosadili ještě dvakrát, a tak po zaznění druhé sirény odcházel tým Mostu do kabin s dvoubrankovým vedením. Hned v úvodu třetí části utkání přidal domácí celek čtvrtou branku, Stadion ale nepřestával bojovat. V padesáté deváté minutě snížil na 4:2 Martin Ondráček a Litoměřice zkusili hru v šesti. Puku se ale zmocnili domácí a bez větších problému ho vstřelili do prázdné brány. Most se tak s WSM Ligou rozloučil vítězstvím a porazil Litoměřice na domácím ledě 5:2.