7. 12. 2016 | Michael Apeltauer

Kališníci zdolali Přerov až ve třetí třetině

První dějství začalo bouřlivě, hned po započetí zápasu se vylučovalo v týmu domácích. Zbytek třetiny se spíše přetahovalo o puk. V druhé části otevřel skóre Marek Novotný, nacož kališníci chvilku před koncem zareagovali, kotouč do brány poslal Jindřich Barák. Vše bylo rozhodnuto v závěrečné dvacetiminutovce. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, první branka byla zásluhou Lukáše Nedvídka a o minutu později uspěl Patrik Miškář. U Přerova byla pozorovatelná snaha dorovnat, rychlá souhra vedla k snížení ztráty zásluhou Jana Bergera. K dorovnání byla potřeba spousta energie, proto hostující tým zvolil hru v šesti bez gólmana, to se jim ale vymstilo a do prázdné branky se dokutálel kotouč z bekhendu Aleše Půlpána, který upravil skóre na konečný stav 4:2.