3. 12. 2016 | Michael Apeltauer

Stadion i do třetice porazil Slovan

Úvod prvního dějství se domácím nevyvedl, v druhé minutě obdrželi branku, skóre otevřel Zdeněk Doležal. To domácí probudilo a svoji snahou srovnali v šesté minutě, kotouč do branky dostal David Švagrovský. Zbytek času byly šance z obou stran, stav ale zůstal 1:1. V druhém dějství padl stejný počet branek jako v prvním, první gól byl Jarostava Kally a druhý dorovnávací byl Jaroslava Roubíka. Kališníci z úvodu třetí třetiny útočili, odměnou byl gól, který vstřelil Lukáš Nedvídek. Udržet vedení však litoměřičtí nezvládli a šest minut před koncem v oslabení dorovnal Patrik Poulíček na stav 3:3. Hra pokračovala do prodloužení, kde po krátkém boji dostal kotouč Jindřich Barák, který ho nekompromisně poslal za záda Volkeho.