16. 10. 2016 | Barbora Koťová

Starší dorostenci na domácím ledě porazili Most

Po pátečním prohraném zápasu na ledě Třemošné přivítali v neděli 16.10. starší dorostenci v Kalich Areně hráče Mostu. Celé utkání provázelo mnoho vyloučení, v první třetině si hráči Stadionu zahráli dvě přesilovky, ve kterých se nedokázali prosadit. I přesto v první třetině dokázali mladí kališníci skórovat. V devatenácté minutě se prosadil Vojtěch Chňapko, druhý gól Stadionu pak vstřelil ve dvacáté páté minutě Marek Vaněk za asistence Libora Studenta a Vojtěcha Chňapka. Do konce třetiny se skóre nezměnilo a tak do kabin odcházeli spokojenější domácí. Ve třetí třetině vstřelili hosté svůj první gól v zápasu a Litoměřice tak vedly pouze o jedinou branku. Skóre však dokázaly udržet a na domácím ledě zvítězily těsným výsledkem 2:1.