10. 10. 2016 | Barbora Koťová

Gólem v poslední minutě zdolali mladší dorostenci chomutovské céčko

Po výhře nad Litvínovem "B" se mladší dorostenci v neděli vydali na led Bíliny hrát proti týmu Chomutova "C", který po náročné bitvě zdolali 5:6. Celý zápas byl velice vyrovnaný, po první třetině byl stav 1:1. O první gól Litoměřic se zasloužil Jan Smola, který si v zápase vstřelil ještě další tři branky. Celkově si na své konto připsal pozoruhodných pět bodů za čtyři góly a jednu asistenci. Další gól Stadionu dal Vojtěch Horešovský. I přes pět vstřelených branek dokázal soupeř držet s mladými kališníky krok a tak v padesáté deváté minutě byl stav stále vyrovnaný. Všechno nasvědčovalo tomu, že základní hrací doba o vítězi nerozhodne. Vše ale v šedesáté minutě změnil Jakub Neudeker, který vstřelil vítěznou branku a Litoměřice tak vyhráli 5:6.