7. 6. 2016 | Klub

Informace o zahájení prodeje permanentek a změnách výše vstupného

V pondělí 13. 6. 2016 začne prodej permanentních vstupenek na domácí utkání WSM Ligy 2016/2017. Stejně jako v minulých letech budou první 3 týdny určeny pouze pro majitele permanentek z minulé sezóny. Více informací o prodeji a cenách vstupného naleznete uvnitř článku.

Prodej permanentních vstupenek pro majitele loňských karet bude trvat od 13. 6. do 3. 7. 2016, poté budou permanentky uvolněny do volného prodeje pro nové zájemce. Cena zůstává na stejné úrovni jako v minulých sezónách - 1.200 Kč. Permanentka platí na všechna domácí přípravná i mistrovská utkání. Pokud jich navštívíte během sezóny 30, vychází jedno utkání na zajímavých 40 Kč.

Oproti minulým sezónám dochází k úpravě cen vstupného na jednotlivá utkání. Ruší se zlevněné vstupné, ale zároveň dochází ke snížení základního vstupného. Všichni návštěvníci zápasu tak nově zaplatí shodných 60 Kč.

Vstupné na domácí zápasy Stadionu tak zůstává ve srovnání s ostatními kluby WSM Ligy na velice přívětivé úrovni. Věříme, že si na fanoušci najdou cestu na domácí utkání v ještě vyšším počtu než v minulé sezóně.

Ceny vstupného WSM Liga 2016/17:

Permanentní vstupenka: 1.200 Kč.

Přípravná utkání: 30 Kč.

Mistrovská utkání: 60 Kč.

Děti do 140 cm zdarma.