14. 2. 2016 | Petra Pilbauerová

Shrnutí výsledků mládeže - 15. 2. 2016

Jaké střety přinesl druhý únorový týden?

Uplynulých sedm dní proběhlo poměrně klidně. Na domácím ledě se bojovalo pouze jednou a to v neděli ráno, kdy se pražské Kobry ujali starší dorostenci. První třetina skončila za nerozhodného stavu 3:3, ale v průběhu druhé a třetí připadly na každý litoměřický gól dva pražské. Kluci si tak chuť po pátečním zápasu v Ústí nad Labem nespravili. Z toho získali alespoň bod, o utkání se rozhodlo až při samostatných nájezdech.

Mladší dorost vyrazil bojovat proti karlovarskému "béčku", ale ani tady se oslavy nekonaly. Proti Sokolovu se postavila také šestá třída, i ta nakonec inkasovala porážku. Zápas osmé třídy s východočechy byl odložen.

Sedmáci spolu s páťáky tento týden odpočívali a stejně tak měla volno i juniorka. Tu čeká v pátek 19. 2. derby s ústeckým Slovanem. A nakonec ti nejmladší. Čtvrťáci se v sobotu ráno představili v Litvínově. Turnaj pro ně ale nakonec skončil vysokou prohrou 13:5.

Čtvrtá třída

13. 2.: HC Litvínov "B" - HC Stadion Litoměřice, 13:5