28. 5. 2015 | Klub

Spolupráce s Mountfield HK

Nová spolupráce Stadionu a extraligového klubu Mountfield HK přivede do Litoměřic několik nových tváří. V článku naleznete seznam hráčů ze základního kádru Mountfield HK přicházejících v úvahu pro pravidelné či nahodilé působení v Litoměřicích.

Všichni uvedení jsou kmenovými hráči královehradeckého klubu, absolvují s ním předsezónní přípravu na suchu a bojují o místo v základním kádru extraligového mužstva pro nový ročník Tipsport extraligy.

Brankáři: Jaroslav Pavelka (ročník 1993), Tomáš Král (1992)

Obránci: René Piegl (1995), Karel Plášil (1994), Zdeněk Čáp (1992), Stanislav Dietz (1990)

Útočníci: Petr Beránek (1993), David Švagrovský (1984), Tomáš Rousek (1993), Lukáš Nedvídek (1994), Ondřej Kopta (1995), Tomáš Troliga (1984).

Konkrétní hráči, kteří nastoupí koncem července na led v Litoměřicích, budou dohodnuti těsně před začátkem přípravy týmu na ledě. S týmem se již nyní připravuje několik hráčů, jejichž mateřským klubem je právě Mountfield HK.

Není vyloučeno, že v případě zranění či delšího herního výpadku nastoupí za Stadion i další hráči základního kádru Mountfield HK.