13. 4. 2015 | Tisková zpráva

Nová spolupráce v regionu

HC Stadion Litoměřice a HC Roudnice navazují užší spolupráci v mládežnických kategoriích 5., 6., 7. 8.třídy a dorostu – tj. hráči ročníků narození 2005-2000.

Vyústěním náročných příprav bylo schválení spolupráce mezi oběma kluby, kterou 8.4. za přímé účasti předsedy Tomáše Krále schválilo vedení ČSLH.

Dosavadní hráči z týmů mladších a starších žáků HC Roudnice n.L. a hráči týmu 5., 6., 7. a 8.třídy Stadionu Litoměřice se spojí a vytvoří společná družstva 5., 6., 7. a 8.třídy, která budou hrát pod hlavičkou HC Stadionu Litoměřice. Žákovské týmy Stadionu Litoměřice tím výrazně početně posílí a získají větší vnitřní konkurenci, která pomůže všem v dalším hokejovém růstu.

Jednání mezi oběma kluby budou i nadále pokračovat. Cílem spolupráce je naplněnost všech mládežnických kategorií v obou týmech.

Za HC Stadion Litoměřice

Daniel Sadil - předseda klubu