19. 9. 2014 | Alexandr Stys

V sobotu do Kalich Areny dorazí Rebelové z Havlíčková Brodu

V Litoměřicích se v sobotním kole představí soupeř z Havlíčkova Brodu. Rebelové se zatím hodně trápí a stále čekají na svojí první výhru v letošní sezóně. Oslabený tým oproti loňsku však bojuje a Kališníky nečeká lehké utkání. Zápas se hraje v sobotu 20. září od 17:00 v litoměřické Kalich Areně.

Rebel Havlíčkův Brod - HC Stadion Litoměřice

Údaje před
4. kolem

Porovnání
v 1. - 3. kole
0-0-0-1-3
celková bilance
2-0-0-1-1
14.
postavení v tabulce
4.
skóre
získané body
Lukáš Endál(2+0) - 2b.
Jan Schleiss(2+0) - 2b.
Jakub Babka(2+0) - 2b.
nejproduktivnější hráč
Jaroslav Kalla(1+4) - 5 b.
Lukáš Endál - 2

• Havlíčkův Brod - Havířov 3:4p
  • České Budějovice - Havlíčkův Brod 3:1
  • Havlíčkův Brod - Prostějov 0:2

Rebelové vloni dosáhli bez problémů na čtvrtou příčku a byli jedním z favoritů soutěže. V letošní sezóně však Havlíčkův Brod prozatím okupuje poslední místo v tabulce se ziskem pouhopouhého jednoho bodu za prohru v prodloužení proti Havířovu. Značně oslaben tým oproti loňskému kádru bojuje s omlazeným mužstvem a zatím se výsledky novému trenérovi Barusovi nedostavili.

Citelné ztráty v kádru a žádné nové posily

Havlíčkův Brod značně oslabil svojí sestavu hlavně odchodem klíčových hráčů Havla, Ondráčka, Kolafy,Rytnauere či Polodny. V brankovišti se jíž neobjeví ani Ondřej Kacetl, který teď hají barvy jihlavské Dukly. Hlavními tahouny týmu by teď měli být Lukáš Endál a Roman Maliník, kteří patří k nejzkušenějším hráčům Rebelů.

4. kolo z pohledu obou celků

• HC Rebel Havlíčkův Brod – LHK Prostějov 0:2 (1:0, 1:1, 1:1)
    Branky a nahrávky: 16. Coufal (Belay, Malý), 42. Černý (Luňák).
    Sestava HC Rebel Havlíčkův Brod: R. Svoboda (J. Dlouhý) – Pavlíček, Janáček (A), T. Semrád, Škůrek, D. Boháč, Piegl, Prokop, Zítka – Babka, Maliník (C), Boček – Endál (A), Přikryl, Rousek – Schleiss, Pejchar, J. Sýkora – Chlubna, Milfait, P. Kuchta.
  • SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice 3:2p (0:1, 2:1, 0:0 – 1:0)
    Branky a nahrávky: 1. Bartoň (Burian, Čuřík), 39. Dolníček (Havel, Pekr), 61. Pekr (Erat, Dolníček) – 8. Rys (Bílek, Kalla), 21. Rys (Kalla, Bílek).
    Sestava HC Stadion Litoměřice: Král – D. Bílek, Krstev, Plášil, Míka, Mikliš, Šulc, Kolář, Málek – Rys, Kalla, V. Bílek – Novák, Švagrovský, Chlapík – Doležal, Procházka, Ondráček – Antončík, Schwamberger, Dvořáček