31. 3. 2014 | Klub

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí

Hráči 2. třídy, ročník narození 2006, se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ústí nad Labem, Všechny zúčastněné kluby stavěly do turnaje v minihokeji 2 mužstva, jedno do skupiny A, jedno do skupiny B. Našimi soupeři byli ústečtí Lvi, Rytíři Kladno a Verva Litvínov.

Ve skupině " A" naši hráči zvítězili ve všech utkáních a získali zlaté medaile. Postupně porazili Kladno 8:1, domácí Ústí 11:2 a Litvínov 12:4.

Ve skupině "B" bylo mužstvo doplněno i o mladší hráče, ročníku narození 2007, přesto dosáhlo výborných výsledků. V prvním zápase sice těsně podlehlo Kladnu 6:7, ale potom porazilo hostitelské Lvy 9:4, litvínovskou Vervu 5:4 a skončilo na krásném druhém místě.

Na posledním turnaji v sezoněnaši druháci potvrdili skvělé výsledky z celé sezony, které jsou jistě povzbuzením do další přípravy.

Sestava HC Stadion: Tvrzník, Beneš- Hamr, Plosová, Hladík, Prokůpek, Hlavička, Zahálka, Vandrovec, Kafka, Drahorád, Šenková, Ransdorf, Míček, Pojezný, Tomčal, Čellenyuk, Salazar